Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne Pokaz podczas Balu Toyota Motor Poland
cut
PDF Drukuj Email
Pokaz podczas Balu Toyota Motor Poland

 

20 stycznia 2007 nasze dojo przedstawiło sztukę walki Aikido Kobayashi na pokazie podczas Balu dla kluczowych klientów Toyota Motor Poland w hotelu Victoria w Warszawie. W pokazie wzięli udział Sławek, Adam, Łukasz i Janusz.

Do pokazu przygotowywaliśmy się wyjątkowo długo. Przy okazji był to bardzo dobry indywidualny trening dla każdego z uczestników. Każdy miał okazję zaprezentować swoje umiejętności kilkakrotnie w trakcie pokazu. Zainteresowaliśmy gości. Pokaz się podobał. Po pokazie jeszcze długo odpowiadaliśmy na pytania w kuluarach i na sali balowej. Była to imponującą impreza, a ludzie niezwykle sympatyczni.

Mięliśmy okazję spróbować różnych kuchni w tym japońskiej - oczywiście sushi. Wróciliśmy o 6 rano.
Dziękuję uczestnikom pokazu oraz tym, którzy pomogli w jego organizacji !!!
wróć na górę strony