Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne Staż z sensei Hubertem Klehr 4 DAN
cut
PDF Drukuj Email
Staż z sensei Hubertem Klehr 4 DAN

 

banner

Zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych na Międzynarodowy Staż Aikido z Hubert Klehr sensei - 4 dan. Staż odbędzie się w 30.09 - 01.10.2006 r. w dojo w Toruniu i Chełmży.

XXXI Staż Aikido Kobayashi organizowany przez Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego to kolejna okazja dla miłośników aikido do tego, aby poćwiczyć pod okiem jednego z uczniów Hirokazu Kobayashi'ego. Staż poprowadzi Sensei Hubert Klehr - 4 dan.

Sensei Hubert Klehr uprawia sztuki walki już ponad 30 lat (aikido, kendo, iaido). Od 1976 roku ćwiczy aikido szkoły Hirokazu Kobayashi'ego. Uczestniczył w 9 stażach z sensei Kobayashi. W 1985 wyjechał do Osaki, w Japonii, aby ćwiczyć aikido pod okiem swego mistrza. Od 1981 jest nauczycielem Aikido i szefem Aiki-, Ken-, Iai- Dojo w klubie ESV Monachium. Był również uczestnikiem staży w Monachium z udziałem innych mistrzów aikido:
J. F. Riondet'a - 7 dan,
A. Cognard'a - 8 dan (obaj są uczniami Sensei Kobayashi'ego),
Christiana Tissier'a - 6, ucznia Sensei Yamaguchi'ego - 8 dan,
Franca Noel'a - 6 dan, uczeń Sensei Yamaguchi'ego
Adriano Trevisan'a - 6 dan, uczeń Sensei Nishio - 8 dan,
Sensei Yamaguchi'ego - 8 dan,
Sensei Tamur'y - 8 dan,
Sensei Asai - 7 dan,
Sensei Shimizu - 6 dan, etc.
Treningi prowadzone przez sensei Klehra są bardzo interesujące, urozmaicone (duża ilość technik, techniki z różnych działów, ciekawe interpretacja kata, aiki jo, aiki ken i technik aiki tai, elementy kendo). 34 lata treningu aikido i ilość staży, w których uczestniczył sensei Klehr gwarantują że będzie to bardzo interesujący staż.

Organizatorzy zapraszają miłośników Aikido na wspólne treningi podczas stażu. W stażu mogą wziąć udział starsi - początkujący i zaawansowani oraz dzieci.

Bogaty program stażu, otwartość i duże poczucie humoru mistrza, piękno Torunia, a szczególnie jego gotyckiej starówki, która jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO gwarantują miłą atmosferę podczas stażu - na i po treningach.

Miejsce stażu:

Hala Sportowa "Olimpijczyk" Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Toruniu
ul. Słowackiego 14

Termin Stażu:

30.09 - 1.10.2006

Ilość treningów:
3 x 2 godziny w sobotę
trening dzieci - 1,5 godziny (sobota 10.00 - 11.30)
początkujący starsi - 1 godzina
Opłaty:
cały staż - 80 PLN
dwa treningi - 65 PLN
jeden trening - 40 PLN
Plan stażu:

Sobota, 30.09.2006
10.00 - 11.30 - I trening - bezpłatny dla mieszkańców Torunia (początkujących dzieci)
11.30 - 13.30 - II trening - młodzież i dorośli średniozaawansowani i zaawansowani
16.00 - 17.00 - III trening - bezpłatny dla mieszkańców Torunia (początkującej młodzieży i dorosłych)
17.00 - 19.00 - IV trening - młodzież i dorośli średniozaawansowani i zaawansowani
Niedziela, 01.10.2006
11.00 - 13.00 - V trening - młodzież i dorośli średnio- i zaawansowani

cut
Baza hotelowa:

Dla uczestników stażu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Toruniu przygotował specjalną ofertę noclegową. Będziemy mogli z niej skorzystać pod warunkiem złożenia zbiorowej rezerwacji. Dlatego chętni do skorzystania z tej oferty powinni jak najszybciej skontaktować się z Januszem Górskim (504-234-024) aby dokonać rezerwacji. Najlepiej gdyby kontaktowali się prowadzący kluby aikido i zgłaszali swoich "podopiecznych".


Hotelik przy Pływalni:

adres: ul. Bażyńskich 9/17, 87-100 Toruń
telefon: (0-56) 660 62 47
Cena dla uczestników stażu - 35 zł/osobę
9 dwuosobowych pokoi z łazienką wyposażonych w telewizor i telefon. Na terenie hoteliku znajdują się dwa baseny, sauna, siłownia, solarium, kapsuła odchudzająca, jacuzzi.
Goście hotelowi mają bezpłatny wstęp na baseny oraz otrzymują 10% rabat na inne usługi oferowane ośrodku.
Więcej informacji : http://www.mosir.torun.pl
W tym Hotelu zakwaterowani są goście z Niemiec.


Hotel Wodnik:

adres: Bulwar Filadelfijski 12, 87-100 Toruń
telefon: (0-56) 655 56 97, 661 32 28
fax: (0-56) 661 32 27
Cena dla uczestników stażu - 40 zł/osobę

Hotel "Wodnik" położony jest nad rzeką Wisłą w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Miasta.
Cały zespół staromiejski, wpisany jest na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, znajduje się około 500 metrów od bram Hotelu.

"Jakość obsługi i świetna lokalizacja znalazły uznanie wśród Naszych Gości. Dowodem jakości naszych usług jest przyznanie dwóch gwiazdek. Posiadamy wykwalifikowany personel, który dba o komfort i wygodę gości w bogato wyposażonych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w TV Sat i telefon. W pokoju rodzinnym znajdą Państwo łóżeczko dla małego dziecka. Do hotelu można przyjeżdżać ze zwierzętami".

Więcej informacji : http://www.mosir.torun.pl


Camping Tramp:

adres: ul. Kujawska 14, 87-100 Toruń
telefon: (0-56) 654 71 87
Cena dla uczestników stażu - 15 zł/osobę

"Tramp zlokalizowany jest na terenie lewobrzeżnej części Torunia (od południa przy ul. Dybowskiej, a od północy przy ul. Kujawskiej). Kemping wkomponowany jest w dużą ilość zieleni niskiej i wysokiej, stwarzając naturalne warunki wypoczynku. Kemping znajduje się niedaleko Starówki wpisanej na listę zabytków "0" UNESCO. Bliskość dworca kolejowego Toruń Główny(500m), całodobowych sklepów spożywczych i komunikacji miejskiej świadczy o bardzo dobrej lokalizacji obiektu. Jakość obsługi i świetna lokalizacja znalazły uznanie wśród wielu turystów, którzy odwiedzili Nasz Kemping. Dowodem jakości naszych usług jest tytuł "Mister Camping 2002" nadany przez PFCC(Polską Federację Campingu i Caravaningu)".

Więcej informacji : http://www.mosir.torun.pl


Pod tymi adresami można znaleźć plany Torunia.

miasto.torun.pl
www.torun.com.pl/mapa

Ponadto na stronie MOSIR-u można znaleźć mapki z usytuowaniem ich obiektów (www.mosir.torun.pl).

Jeśli będzie potrzeba pomożemy znaleźć inne dobre oferty.
wróć na górę strony