Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne Uwaga ogłoszenie dla Dojo Stawki - ZSnr14!
cut
PDF Drukuj Email
Uwaga ogłoszenie dla Dojo Stawki - ZSnr14!

DOJO_Stawki_590

Aikidowy rozkład jazdy dla Dojo Stawki - ZSnr14!
O
Ohayo gozaimasu !
Dzisiaj (piątek 9.06.2017) wszystkie grupy przychodzą na godz. 17.00! Będzie podwójny trening (do ok.19.00), na którym odbędą się egzaminy. Jeśli komuś ten termin nie odpowiada może przyjść na egzaminy do Dojo Starówka - O.P.P.DH.

W przyszłym tygodniu ze względu na organizację pracy szkoły (ze względu na święto i wolny piątek, wolną środę po południu) treningi w Dojo Stawki - ZSnr14 nie odbędą się (>.<)

Za dwa tygodnie trening odbędzie się wyjątkowo w poniedziałek 19.06.2017 o godz. 17.30(!!!), ponieważ w środę jest jakaś uroczystość, a w piątek zakończenie roku. Będzie to również podwójny trening na zakończenie którego zostaną wręczone certyfikaty i pasy.

Kto zechce chciał może przyjść na treningi dodatkowe/ uzupełniające do Dojo Starówka (O.P.P.DH) we wtorki i czwartki na 17.00 lub 18.00. Do zobaczenia na tatami! (^__^)

KONTAKT:

tel. 504 234 024
e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.aikido1988.pl,
www.facebook.com/aikido1988  (dostęp bez logowania) <<<<<<

Proszę śledzić Facebook’a gdzie będziemy informowali o ewentualnych zmianach (dostęp bez logowania)

 

 
wróć na górę strony