Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne W AKDJG rusza letnia sesja egzaminacyjna!O
cut
PDF Drukuj Email
W AKDJG rusza letnia sesja egzaminacyjna!O

2017_Egzaminy_Lato_590

O
W AKDJG rusza letnia sesja egzaminacyjna!O

Konichiwa! Od jutra ruszają EGZAMINY dla dzieci i starszych spełniających wymagane warunki (umiejętności, określony czas treningu, frekwencja, punkty, opłacone składki). Powodzenia! (•^__^•)

Szczegóły:

Dojo Stawki - ZSnr14!
Jutro (piątek 9.06.2017) wszystkie grupy przychodzą na godz. 17.00! Będzie podwójny trenning (do ok.19.00), na którym odbędą się egzaminy. Komu ten termin nie odpowiada może przyjść na egzaminy do Dojo Starówka (O.P.P.DH).

Dojo Starówka (O.P.P.DH)! Egzaminy odbędą się we wtorek 13.06.2017 (I cz.) i 20.06.2017 (II cz.).

Dojo Rubinkowo (ZS16)! Egzaminy odbędą się w poniedziałek 12.06.2017.
PS. Proszę śledzić nasz profil i www. Będą się ukazywały informacje na temat treningów w czerwcu.

KONTAKT:

tel. 504 234 024
e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.aikido1988.pl,
www.facebook.com/aikido1988  (dostęp bez logowania) <<<<<<

 

 
wróć na górę strony