Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne Międzynarodowy Staż Aikido 22-24 listopada 2013r, prowadzący Jean-François Riondet Hanshi, 8 dan.
cut
PDF Drukuj Email
Międzynarodowy Staż Aikido 22-24 listopada 2013r, prowadzący Jean-François Riondet Hanshi, 8 dan.

20131122-24_JFR_Sta_Toru_Baner_A3_i_LOGO_590

40! staż Aikido organizowany przez Aikido Kobayashi Dojo Janusza Górskiego w Toruniu!
22-24 listopada 2013r !
Międzynarodowy Staż Aikido, prowadzący Jean-François Riondet Hanshi, 8 dan.
Zjazd Absolwentów Aikido Kobayashi Dojo,
Otwarte, darmowe Warsztaty Aikido Kobayashi dla dzieci, młodzieży i dorosłych nie trenujących jeszcze Aikido Kobayashi !

Zapraszamy na staż do Torunia!
Nous invitons a le stage au Toruń (POLOGNE)!

W stażu może wziąć udział młodzież i dorośli - początkujący i zaawansowani oraz dzieci starsze.
Młodszych zapraszamy na sobotni trening dla dzieci i młodszej młodzieży.
Dzieci, młodzież i dorosłych nie ćwiczących jeszcze Aikido Kobayashi zapraszamy na Otwarte, darmowe Warsztaty aikido.
>>>> Więcej o warsztatach  ...

Absolwenci Aikido Kobayashi Dojo mogą wziąć udział przynajmniej w treningu o 16.30 w wyznaczonej części maty lub w części, bądź całości stażu oraz w sobotnim uroczystym spotkaniu, kolacji uczestników stażu wraz z mistrzem Riondet.

JEAN-FRANÇOIS RIONDET HANSHI, 8 DAN, to mistrz najwyższej klasy. Uprawia sztuki walki już 51 lat! (aikido, wcześniej judo, karate). Jest bezpośrednim bardzo bliskim uczniem Hirokazu Kobayashi’ego, którego spotkał w 1974 r. Ćwiczył pod jego okiem podczas pobytów w Japonii ( najdłuższy 3 letni) oraz podczas regularnych staży treningowych w Europie. Mimo wysokiego wzrostu i słusznej postury Jean-François Riondet zaskakuje niezwykłą perfekcją i finezją techniczną. Hanshi J.F. Riondet z wielką dbałością o szczegóły wielokrotnie demonstruje technikę. Dzięki temu każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania może zapamiętać trudne elementy techniki. Szczególnie meguri, które J.F. Riondet opanował w stopniu niebywałym. Ponadto mistrz podczas stażu naucza kilkadziesiąt technik !!! Będą oczywiście również techniki Tomiki Aikido które Hanshi poznawał w Tomiki Dojo w Japonii. Hansh Riondet z takim samym zaangażowaniem, pasją, humorem prowadzi staże zarówno dla stu jak i kilkunastu osób. Najwyższa półka jeśli chodzi o poziom techniczny, dydaktyczny, ale również wspaniały, skromny, dowcipny, życzliwy człowiek..., jak jego mistrz (Hirokazu Kobayashi). Takie podejście w połączeniu z wiedzą mistrza sprawia, że często „na nowo” można odkryć znane już techniki i poznać wiele nowych. Bogaty program stażu, otwartość i duże poczucie humoru mistrza, piękno Torunia, a szczególnie jego gotyckiej starówki, która jest wpisana na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO gwarantują miłą atmosferę podczas stażu - na i po treningach.
Zobacz także: >>>>>>  Historia budo mistrza Riondet  <<<<<<

ORGANIZARTOR:

*AIKIDO KOBAYASHI DOJO JANUSZA GÓRSKIEGO
*ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 14, ul. Hallera 79, 87-100 Toruń

WSPÓŁPRACA:

20111023_-005

o

o04_poligrafia

o

Floppy_1_wys_86_ww_ws6

 

 

automar_2

AUTO-MAR
CZĘŚCI DO KAŻDEGO AUTA
www.auto-mar.com.pl
87-100 Toruń, ul. Studzienna 11 (róg Antczaka)
87-140 Chełmża, ul. Sienkiewicza 5

Uczestnicy stażu lub ich rodzice mogą skorzystać
z 5% zniżki na zakup części do samochodów w AUTO-MAR.

KONTAKT:
tel. 504 234 024
e-mail : Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
www.aikido1988.pl,
www.facebook.com/aikido1988  (dostęp bez logowania) <<<<<<

Proszę śledzić Facebook’a gdzie będziemy informowali o ewentualnych zmianach (dostęp bez logowania) :
https://www.facebook.com/events/414204398716728/

REJESTRACJA:
Rejestracja: Aby zapewnić jak najlepsze warunki do treningów podczas stażu (chodzi o dostosowanie wielkości tatami i dojo do liczby ćwiczących) prosimy chętnych do wzięcia udziału w stażu o zarejestrowanie się.
A/ Rejestracja w przypadku członków Aikido Kobayashi Dojo JG polega na zgłoszeniu się i wpłacie wpisowego – 30 zł starsi, 10 zł dzieci. Rejestracji należy dokonać przed stażem.

B/ Natomiast chętni spoza naszego dojo proszeni są o zarejestrowanie się pod Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając następujące dane:

Imię,
Nazwisko,
Stopień,
Nazwa Dojo,
Miejscowość,
nr telefonu,
Mistrz prowadzący dojo.
o
ILOŚĆ TRENINGÓW:
W ramach stażu odbędą się 4 treningi dla młodzieży i dorosłych (pierwszy 1,5h, drugi 2 godzinny, trzeci 1,5h, czwarty 2 godzinny !), 1 trening dla dzieci (2 godziny lekcyjne), Otwarte, darmowe Warsztaty Aikido Kobayashi dla dzieci, młodzieży i dorosłych * (2 godziny lekcyjne). Odbędą się także uroczyste kolacje z udziałem mistrza. Absolwenci Aikido Kobayashi Dojo mogą wziąć udział przynajmniej w treningu o 16.30 w wyznaczonej części maty lub w części, bądź całości stażu oraz w sobotnim uroczystym spotkaniu, kolacji uczestników stażu wraz z mistrzem Riondet.
o
PLAN STAŻU :
Piątek 22.11.2013 r.
19.00 - 20.30 Trening dla młodzieży i dorosłych,

Sobota 23.11.2013 r.
10.00 - 12.00 Trening dla młodzieży i dorosłych,
16.30 - 18.00 w różnych częściach maty: Trening dla dzieci i młodszej młodzieży,  Warsztaty otwarte i Zjazd Absolwentów Aikido Kobayashi Dojo,
18.00 - 19.30 Trening dla młodzieży i dorosłych,

Niedziela 24.11.2013 r.
11.00 - 13.00 Trening dla młodzieży i dorosłych,

MIEJSCE STAŻU :
Sala Gimnastyczna Zespołu Szkół nr 14, ul. Hallera 79 ; 87-100 Toruń, wejście od parkingu, po lewej stronie od wejścia do pływalni.

KOSZT STAŻU:
Gospodarze:
0 zł - Dzieci i Starsi nie trenujący jeszcze Aikido Kobayashi,
28 zł - Trening dla Dzieci, sobota 23-XI-2013,
28 zł - Trening w ramach Zjazdu Absolwentów Aikido Kobayashi Dojo, sobota 23-XI-2013,
170 zł - Gospodarze cały staż,
70 zł - Jeden trening,
120 zł - Dwa treningi,
170 zł - Trzy treningi,
0 zł - Czwarty trening,
Goście:
140 zł – Goście cały staż,
50 zł - Jeden trening,
100 zł - Dwa treningi,
140 zł - Trzy treningi,
0 zł - Czwarty trening,
o
BAZA NOCLEGOWA
Hotel Budowlani Dom Sportowca. Pokoje z łazienką 2 (40 zł za osobę) i 3 osobowe (30 zł za osobę) cena po powołaniu się na staż Aikido Kobayashi. Obiekt położony nad samym brzegiem Wisły, przy Kępie Bazarowej, tuż przy tarasie widokowym (właściwie to samo miejsce), skąd rozpościera się piękny widok na toruńską starówkę. Parking za darmo.
Stąd jest bardzo blisko do starówki oraz do dojo !
Dane kontaktowe
Hotel Budowlani Dom Sportowca
Majdany 1
Toruń, 87-100
Telefon: 56 654 82 07
Drugi hotel położony ok. 200 m dalej od brzegu Wisły, przy dworcu Głównym PKP

Motel Tower - Toruń
ul. Kujawska 8
87-100 Toruń
Telefon: 0 56 654 87 73
Telefon II: 0 696 07 11 69
http://www.moteltower.info
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Obiekt położony tuż przy Kępie Bazarowej nad Wisłą, więc od tarasu widokowego, skąd rozpościera się piękny widok na toruńską starówkę dzieli nas tylko pięciominutowy spacer.
Pokój 1 osobowy od: 70,00 PLN
Pokój 2 osobowy od: 80,00- P
Po drugiej stronie Wisły (bliżej starówki)

Etap Hotel
Etap Hotel Toruń położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie toruńskiej Starówki, w samym centrum miasta. Zaledwie 50 km dzieli go od lotniska w Bydgoszczy. Hotel oferuje gościom noclegi w 83 pokojach z łazienką z prysznicem, telewizorem, klimatyzacją oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Na terenie hotelu znajduje się strzeżony parking. Osoby podróżujące po Polsce docenią bliskość tras łączących Toruń z Katowicami, Łodzią i Trójmiastem.
http://www.accorhotels.com/pl/hotel-7147-etap-hotel-etap-hotel-torun/index.shtml

Na starówce niezbyt drogi hotel to „Trzy Korony” !
http://www.hotel3korony.pl/
Pozostałe hotele łatwo znajdziecie w internecie.
Do zobaczenia na macie !

 

 
wróć na górę strony