Aikido Kobayashi to bardzo widowiskowa i niezwykle efektywna szkoła aikido, sztuka walki. Ze względu na relaksacyjny charakter i brak elementów siłowych oraz przeciążeń jest odpowiednia dla dzieci, kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma w niej elementów przeciążających organizm, siłowych, destrukcyjnych, a także rozbudzania agresji. W Aikido Kobayashi, w sposób perfekcyjny i elegancki wykorzystuje się siłę przeciwnika do zneutralizowania jego ataku. Stosuje się rzuty, dźwignie, atemi waza. To Aikido z jasnymi, prostymi i uniwersalnymi zasadami, niezwykle dynamiczne, skuteczne i piękne.
Strona główna Newsy wspólne Nowy XXV!!! rok treningowy 2012-2013.
cut
PDF Drukuj Email
Nowy XXV!!! rok treningowy 2012-2013.

Rozpoczynamy nowy rok treningowy 2012-2013

w AIKIDO KOBAYASHI DOJO JANUSZA GÓRSKIEGO !

 

Rozpoczynamy nowy rok treningowy 2012-2013 w AIKIDO KOBAYASHI DOJO JANUSZA GÓRSKIEGO !

Od 3 września wypoczęci, stęsknieni startujemy z treningami, zaczynamy nowy rok treningowy 2012-2013! To już XXV rok treningowy w naszym Dojo !!!

Grupy ćwiczące w Dojo O.P.P "Dom Harcerza" zaczynają od poniedziałku (3.09). Plan zajęć taki jak w poprzednim roku (od g.17.00). jedyna tymczasowa zmiana to grupa wtorkowo czwartkowa z g 20.00 przychodzi na 19.00.

Zajęcia na Stawkach (Dojo SP14) ruszą prawdopodobnie 12IX o g.17.00 (potwierdzenie tej informacji najpóźniej we wtorek 11.09 na Facebook’u). Chodzi o ułożenie planu wykorzystania sali gimnastycznej, auli w szkole. Na Skarpie ruszymy w połowie września z podobnych powodów jak w Dojo SP14.

Zapraszamy nie ćwiczących jeszcze AIKIDO KOBAYASHI do zapisywania się do grup początkujących, szczegółowe informacje w Dziale ZAPISY

http://www.aikido1988.pl/zapisy.htm,

Uwaga ! jak w poprzednich latach honorujemy karty Benefit Systems, OK System,Benefit Plus.

Zachęcam jak zwykle, aby w miarę możliwości nie odkładać rozpoczęcia treningów, trudno potem zacząć, komplikuje to też stronę organizacyjną.

Natomiast klubowiczów, którzy z jakichś względów musieli przerwać treningi zachęcam do mobilizacji i znalezienia czasu na przynajmniej dwa w tygodniu (zdrowie fizyczne i psychiczne, pasja, umiejętności, przyjaciele, staże, obozy ....).

Proszę śledzić Facebook’a, gdzie będziemy informowali o ewentualnych zmianach

(dostęp bez logowania wystarczy kliknąć na baner na stronie głównej a następnie na wydarzenie „Rozpoczynamy nowy rok treningowy 2012-2013” lub skopiować poniższy link !).

http://www.facebook.com/aikido1988#!/events/376484022424303/?context=create

Do zobaczenia na macie !

 

 


 

 
wróć na górę strony